Konferencje

W ramach prac nad aktualizacją programu ochrony wód morskich (aPOWM) zapraszamy na konferencję inaugurującą proces konsultacji społecznych. 

Trwająca aktualizacja programu ochrony wód morskich (aPOWM) wkracza właśnie w decydującą fazę. 9 lipca w Gdańsku przedstawiciele administracji państwowej oraz eksperci omawiać będą dotychczasowe prace nad powstającym programem działań. Zapraszamy także Państwa do udziału w dyskusji. Konferencja będzie także formalną inauguracją rozpoczynających się 5 lipca trzymiesięcznych konsultacji społecznych. 

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w konferencji. Samorząd, ale także transport morski, rybołówstwo, turystyka – to tylko niektóre sektory zależne od Bałtyku, ich istnienie i rozwój nie będą możliwe bez jego należytej ochrony.
Razem chrońmy morze!

Ze względu na panujące nadal obostrzenia związane ze stanem epidemicznym w Polsce, konferencja została przygotowana w formule online. Osoby zainteresowane uczestnictwem w spotkaniu na platformie zapraszamy do wypełnienia formularza znajdującego się poniżej (należy kliknąć na kafelek „Formularz rejestracji”).

Uprzejmie informujemy, że udział w spotkaniach konsultacyjnych jest bezpłatny. Potwierdzenie uczestnictwa wraz z linkiem do spotkania on-line zostanie wysłane na podany w formularzu adres e-mail dzień przed spotkaniem.
Organizator nie ponosi odpowiedzialności za problemy techniczne połączenia związane z indywidualnymi ustawieniami urządzeń, oprogramowania oraz jakością połączenia internetowego uczestników spotkania.
Podczas udziału w spotkaniu rekomendujemy korzystanie z przeglądarki Chrome oraz stałego łącza.

Nagranie z konferencji Chroń morze, 9 lipca 2021 r.

Odtwórz wideo
Font Resize
Contrast