Konferencja 5 października

W ramach prac nad aktualizacją programu ochrony wód morskich (aPOWM) zapraszamy na konferencję! 

Trwa aktualizacja programu ochrony wód morskich (aPOWM) i  proces konsultacji społecznych projektu, które potrwają do 5 października 2021 r.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w konferencji. Samorząd, ale także transport morski, rybołówstwo, turystyka – to tylko niektóre sektory zależne od Bałtyku, ich istnienie i rozwój nie będą możliwe bez jego należytej ochrony.
Razem chrońmy morze!

Zapraszamy Państwa do udziału w dyskusji nad ochroną wód Morza Bałtyckiego.

Ze względu na panujące nadal obostrzenia związane ze stanem epidemicznym w Polsce, konferencja została przygotowana w formule online. Osoby zainteresowane uczestnictwem w spotkaniu na platformie zapraszamy do wypełnienia formularza znajdującego się poniżej (należy kliknąć na kafelek „Formularz rejestracji”).

Link do konferencji zostanie przesłany dzień przed spotkaniem.

Uprzejmie informujemy, że udział w konferencji jest bezpłatny. Potwierdzenie uczestnictwa wraz z linkiem do spotkania on-line zostanie wysłane na podany w formularzu adres e-mail dzień przed spotkaniem.
Organizator nie ponosi odpowiedzialności za problemy techniczne połączenia związane z indywidualnymi ustawieniami urządzeń, oprogramowania oraz jakością połączenia internetowego uczestników spotkania.
Podczas udziału w spotkaniu rekomendujemy korzystanie z przeglądarki Chrome oraz stałego łącza.

Font Resize
Contrast